dynek.pl napisał(a):

Mniej wiecej tyle ile placimy odsetek od dlugu. Nie mam ochoty zeby moja kasa szla na TF.
Co mam przestac na mecze chodzic ? Ale mnie kręci atmosfera stadionu.
|
Dobre - nie masz ochoty ...
To może kup Wisłę od TF i bedziesz o wszystkim decydował.
Co nie masz szmalu ?
To przykre a tak liczyłem na ciebie ,myślę że byłbyś dobrym właścicielem.