Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 23.01.2009, 14:20
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Przede wszystkim na prośbę samego Dawida.

Ogólnie to trener rezygnuje z większości zawodników rocznik 88. Po zgrupowaniu mają wolną rekę ...
bo gra w ME jest mniej opłacalna pod względem finansowym niż np. w 1 czy 2 lidze
Odpowiedz cytując