Wyświetl pojedynczy post
jachting
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Giżycko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3713
Stary 23.01.2009, 13:48
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Cupiał nie wyciągnie wniosków, to runda rewanżowa skończy się tak samo. Podzielam opinię, że liga zbytnio nie zyskała, ale my również nic nie pokazujemy z gry mistrzowskiej. Treningiem można wypracować kondycję, ale nie umiejętności chłopów po 20 pare lat. Dlatego rola Skorży jest ograniczona. Zapewne będziemy grać zdyscyplinowaną piłkę i potwórka z sezonu 05/06 nie grozi. Ale czy będzie to piłka skuteczna ? Bez odpowiednich wykonawców jesteśmy zdani na los i formę innych drużyn.
Z czołówki każdy z każdym może wygrać jak i przegrać ,kwestia dnia .
A więc najważniejsza jest skuteczność i solidność na przestrzeni całej rundy .
Mam nadzieje że jeszcze jakis bonus w trakcie sezonu nam sie trafi ,czyli np. dla nas wymarzona Beto świetnie spisujący się w napadzie ale i zwyżka formy poszczególnych zawodników to też już coś .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując