AYALA napisał(a):

Ładna mi oszczędnościowa próba za 700 tyś Euro.Szymkowiak był połowe tańszy a grał o niebo lepiej, doskonale prostopadle podawał, potrafił walnąc z dystansu.
Za takie pieniądze to Bednarz powinien wyszukac właśnie takiego playmakera ( coś jak Stilic albo Szymek) a nie kolejnego defensywnego pomocnika, to żadna sztuka
|
Szymkowiakowi zajęło sporo czasu, zanim został dobrym rozgrywającym. Na początku grał u nas na prawej pomocy i prawej obronie. Więc moim zdaniem porównanie troche chybione. Tym bardziej, że kupowany był z troche innych realiach, kiedy za piłkarzy płaciło się znancznie mniej.