Raphael napisał(a):

Nie widze sensu krytykowania Jirsaka. To jest dobry piłkarz, tylko nie na pozycję jedynego rozgrywającego w drużynie. Thomas był po prostu oszczędnościową próbą załatania dziury po Szymkowiaku. Przy ograniczonych środkach trzeba mieć trochę szczęścia
|
Ładna mi oszczędnościowa próba za 700 tyś Euro.Szymkowiak był połowe tańszy a grał o niebo lepiej, doskonale prostopadle podawał, potrafił walnąc z dystansu.
Za takie pieniądze to Bednarz powinien wyszukac właśnie takiego playmakera ( coś jak Stilic albo Szymek) a nie kolejnego defensywnego pomocnika, to żadna sztuka