Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7511
Stary 23.01.2009, 12:55
Raphael napisał(a):Wyświetl post

Nie widze sensu krytykowania Jirsaka. To jest dobry piłkarz, tylko nie na pozycję jedynego rozgrywającego w drużynie. Thomas był po prostu oszczędnościową próbą załatania dziury po Szymkowiaku. Przy ograniczonych środkach trzeba mieć trochę szczęścia
Ładna mi oszczędnościowa próba za 700 tyś Euro.Szymkowiak był połowe tańszy a grał o niebo lepiej, doskonale prostopadle podawał, potrafił walnąc z dystansu.
Za takie pieniądze to Bednarz powinien wyszukac właśnie takiego playmakera ( coś jak Stilic albo Szymek) a nie kolejnego defensywnego pomocnika, to żadna sztuka
Ostatnio edytowane przez AYALA : 23.01.2009 o godz. 13:04.
Odpowiedz cytując