Clapham napisał(a):

|
To bardzo dobra wiadomosc, bo nawet ostatnio sie zastanawialem czy przypadkiem przez kryzys sprawa sie nie rypla. Za sezon dwa bedzie bardzo porzadna czolowka: Lech, Legia, Wisla, Gornik no i Slask. Juz sie nie moge doczekac pieciu naprawde dobrych druzyn w lidze. (...)
|
Tych drużyn może być nawet więcej.
Widzew inwestuje bardzo duże pieniądze, nawet jak na Ekstraklasę (m.in. 500 tys. € za Robaka przed sezonem), ma też tam być wybudowany nowy stadion za pieniądze właściciela.
Jest też Polonia Warszawa, dawniej zwana Groclinem. Chyba nie po to Wojciechowski kupował klub od Drzymały za, jeśli się nie mylę, 20 mln zł (plus 10 mln za 3 najlepszych piłkarzy), żeby zadowolić się miejscem w środku tabeli.
Na pewno też kluby z dużych miast (np. Lechia Gdańsk), które będą miały nowoczesne stadiony będą w stanie przyciągnąć większe pieniądze.
Ogólnie rzecz biorąc czeka nas teraz dobry czas w piłce klubowej.