Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3706
Stary 23.01.2009, 12:25
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Solorz jak wejdzie i na poważnie zainwestuje, zakryje całą reszte ligi czapką
To ciekawe, bo wejscie Solorza do Slaska moze zmobilizowac ITI do nieco skuteczniejszego zarzadzania. Z kim jak z kim ale z Polsatem nie chcieliby przegrac.

Szykuje sie "korporacyjne derby Polski"
Ostatnio edytowane przez Clapham : 23.01.2009 o godz. 12:27.
Odpowiedz cytując