Pablo84 napisał(a):

Solorz jak wejdzie i na poważnie zainwestuje, zakryje całą reszte ligi czapką
|
To ciekawe, bo wejscie Solorza do Slaska moze zmobilizowac ITI do nieco skuteczniejszego zarzadzania. Z kim jak z kim ale z Polsatem nie chcieliby przegrac.
Szykuje sie "korporacyjne derby Polski"
