|
Z lekkim poślizgiem wziąłem się wlasnie za ogladanie Lostow, pierwszego serialu. No i od poczatku problem. Film niby super, rewelacyjna jakosc, ale co 5 min mam zwieche na jakies 10-20 sekund, co delikatnie mnie irytowac zaczyna. Obstawiam, ze cos nie tak z wersja, ktora sciagnalem? Czy moze jest jakis specyfik, zeby temu zaradzic?
Tylko Wisła Ukochana Wisła
|