Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3705
Stary 23.01.2009, 11:33
Solorz jak wejdzie i na poważnie zainwestuje, zakryje całą reszte ligi czapką

JedTs
Chłopie nie przesadzajże. Lech ma 3pkt przewagi tylko dlatego, że graliśmy +2 kolejki z rundy wiosennej.Inna sprawa, że cała runda jesienna, to jedna wielka porażka.
Zobacz, potraciliśmy pkt z 3 najsłabszymi zespołami ligi - cracovią, Górnikiem i ŁKS`em, przegraliśmy z beniaminkamiem -Śląskiem i Ruchem a mimo to mamy 3 pkt straty.
Poziom ligi się wyrównał? To raczej Wisła spuściła z tonu, tymczasem panikarze i wieczni pesymiści zachowują się tak, jak by Lech z Legią mieli 13 pkt przewagi.
Ciekawy jestem, jak byś pisał, gdyby runda skończyła się według planu.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 23.01.2009 o godz. 11:37.
Odpowiedz cytując