ja_ka_ napisał(a):

Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Zostawże uczciwych ludzi w spokoju. Wreszcie jakas pozytywna inicjatywa, płynąca od ludzi dobrze nam - Wiśle życzących, a tacy jak Ty, interpretują to w niewłasciwy sposób. Weź się chłopie zajmij tym, co masz w majtkach, bo do tego pewnie dorosłeś. Bez kilku pozytywnych ludzi, to forum byłoby nudne ja flaki z olejem.
Mysle osobiscie, ze Ci co tu donoszą, tez maja niezle nasypane do rozumu...