Wyświetl pojedynczy post
kiju.ts
Banita
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#590
Stary 23.01.2009, 10:55
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=5284
Nie wiem czy głupi czy o drogę pyta?
Przepraszam, ale nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi? Zostawże uczciwych ludzi w spokoju. Wreszcie jakas pozytywna inicjatywa, płynąca od ludzi dobrze nam - Wiśle życzących, a tacy jak Ty, interpretują to w niewłasciwy sposób. Weź się chłopie zajmij tym, co masz w majtkach, bo do tego pewnie dorosłeś. Bez kilku pozytywnych ludzi, to forum byłoby nudne ja flaki z olejem.

Mysle osobiscie, ze Ci co tu donoszą, tez maja niezle nasypane do rozumu...
Odpowiedz cytując