Wyświetl pojedynczy post
WiślakNH
Senior Member
 
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 23.01.2009, 10:51
Tyle,że ja właśnie rano nie mogę zjeść obfitego śniadania bo mi sie nie chce,dopiero później byłaby taka możliwość,dlatego dla mnie z samego rana gainer byłby chyba dobry.
Jak gainera na siłke?Przecież gainera w trakcie ćwiczeń sie nie spożywa
Banany,makaron,ryż będzie również w diecie
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 23.01.2009 o godz. 10:54.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!


Odpowiedz cytując