Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1155
Stary 23.01.2009, 10:46
Żeby to w końcu przyklepali i do roboty.
Podejzewam jednak że w trakcie robór wykonawca "wynajdzie" 100 powodów na 100 dodatkowych (niespodziewanych ale nieuniknionych) kosztów i cena wzrośnie wyżej od tej Budimexu .

Mam nadzieje że nie będzie scenariusza jak z "Giriszem" i "turecką budową szybkiego tramwaju....

Mam nadzieję że się mylę ale ,.. to Polska właśnie...
Odpowiedz cytując