arti napisał(a):

wynik zupełnie nieistotny.
z drugiej strony to że paru nowych, mocnych graczy by się przydało to rzecz jasna bez wzgledu na to czy dzis wynik 0-0 czy 10-0
|
A ja uwazam,ze z taką druzyna jak Denia,wynik,a raczej brak strzelonych bramek przez nas ,druzyne ,która juz nie eksperymentuje ze składem(ustawieniem) i 95% zespołu gra cały czas ze sobą,to porażka.