Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 23.01.2009, 09:47
arti napisał(a):Wyświetl post
wynik zupełnie nieistotny.
z drugiej strony to że paru nowych, mocnych graczy by się przydało to rzecz jasna bez wzgledu na to czy dzis wynik 0-0 czy 10-0
A ja uwazam,ze z taką druzyna jak Denia,wynik,a raczej brak strzelonych bramek przez nas ,druzyne ,która juz nie eksperymentuje ze składem(ustawieniem) i 95% zespołu gra cały czas ze sobą,to porażka.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 23.01.2009 o godz. 18:28.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując