Wyświetl pojedynczy post
www.rallyonline.prv.pl
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Wadowice 100% Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1153
Stary 23.01.2009, 09:39
Dokładnie mamy stadion który dopiero powstaje ma on nam służyć na długie lata, ma być zadbany i estetyczny. Takie naklejanie wlepek powoduje to że przychodzi gość widzi wlepke i mysli "aa ja se też nakleje" itd itd z czasem staje sie to bardzo nie estetyczne. mielismy ladne szyby przy wejściach na trybuny aa teraz wiekszość jest poobklejana ii do tego to jest bądz co bądz trudne do usunięcia. Zmierzam do tego że widząc iż jedna osoba nie dba o takowe dobro pociąga to że przychodzi druga i też tego nie szanuje aa z czasem jak to wszystko stanie sie jeszcze bardzie poobklejane ktos wapdnie na pomysl np ze sprayem a pozniej to juz tylko zaczyna się niszczenie bo jak jest troche zniszczone to można "dokończyć" wrwrww

A kolega "south" niech sobie obkleja kazde miejsce w domu na swoim ciele i nawet w tyłku ale nie na "naszym wspólnym stadionie"!
Odpowiedz cytując