no to mamy Clebera o ktorym mozemy powiedziec ze rzeczywiscie satrzal w 10'tke pauliest(ktorego bardzo lubilem ) ale wiecej robił wiatru niz pozytku i Barreto który zagrał... ile meczy

niech ktos mi przypomni
a teraz Bednarz:
sporwdził za darmo Marcelo goscia ktory jest w tej chwili wg. TM wart 2mln euro....... i jak narzie tyle wystarczy..