nesta napisał(a):

|
Glownym problemem jest brak jakiejkolwiek sieci scautingu i nikłe kontakty Bednarza w Europie. Za Mielcarskiego scautow rowniez nie bylo, ale przynajmniej rekompensowal ten problem fakt posiadania przez niego bogatych znajomosci np. w Portugalii co pozwalalo na transfery tanich i dobrych pilkarzy.
|
Nesta.. za przeproszeniem awruk. . gdzie masz tych tanich i dobrych pilkarzy Za Mielcarskiego


ludzie słyszleiscie o czym takim ze grasz jak ci orkiestra pozwala
