Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1140
Stary 22.01.2009, 20:52
arsfan90 napisał(a):Wyświetl post
No nie... Jak już komuś na naszym stadionie przeszkadzają Wlasne Vlepki to już jest finał...
Zastanówcie się o czym wy p**********
Pewnie że przeszkadzają naklejane w tak bezmyślny sposób gdzie popadnie. Czemu nie potrafimy uszanować własnego stadionu? Vlepki szybko się niszczą i stają się nie estetyczne. To samo z "fanatykami" stojących na krzesełkach, rozbijanymi pleksy itd itp. BTW ciekawe jak prezentuje się stan toalet na E..
Odpowiedz cytując