Wyświetl pojedynczy post
Tomasz.
Senior Member
 
 
Od: 10.2004
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 22.01.2009, 20:36
Kilka pytań:

1) po treningu mam jesc carbo z kreatyną a później jeszcze gainerek to jak to połaczyc, carbo i kreatyne powinno sie zaraz po, w domysle od razu czy dac e czas na dosjcie do domu (20 min)? Pytam bo nie iwem czy sobie do bidona to miszac i nosic czy nie?

2) Po tym zastrzyku energii z punktu jeden, ile odczekac by łyknac gainera, bo z tego co słyszałem nie powinno sie rwnoczesnie?

3) Dlaczego kreatyne powinno sie jesc rano na czczo?

4) Jak w dzien nie treningowy pije gainera dwa razy to czy druga porcja moze byc przed snem czy nie am sens za bardzo na noc tego pic?
Odpowiedz cytując