|
Kilka pytań:
1) po treningu mam jesc carbo z kreatyną a później jeszcze gainerek to jak to połaczyc, carbo i kreatyne powinno sie zaraz po, w domysle od razu czy dac e czas na dosjcie do domu (20 min)? Pytam bo nie iwem czy sobie do bidona to miszac i nosic czy nie?
2) Po tym zastrzyku energii z punktu jeden, ile odczekac by łyknac gainera, bo z tego co słyszałem nie powinno sie rwnoczesnie?
3) Dlaczego kreatyne powinno sie jesc rano na czczo?
4) Jak w dzien nie treningowy pije gainera dwa razy to czy druga porcja moze byc przed snem czy nie am sens za bardzo na noc tego pic?
|