Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#521
Stary 22.01.2009, 19:33
AYALA napisał(a):Wyświetl post
wynik nie jest zły bo uważam że poziom 3 ligi hiszpańskiej to mniej wiecej środek naszej ekstraklasy a Wisełka dopiero rozpoczela przygotowania a Denia jest w trakcie sezonu.
Chyba nie jeśli Wisła walczyła z Barceloną i sobie radzi to nawet na początku okresu przygotowawczego powinna im dowalić!!




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując