AYALA napisał(a):

|
wynik nie jest zły bo uważam że poziom 3 ligi hiszpańskiej to mniej wiecej środek naszej ekstraklasy a Wisełka dopiero rozpoczela przygotowania a Denia jest w trakcie sezonu.
|
Chyba nie jeśli Wisła walczyła z Barceloną i sobie radzi to nawet na początku okresu przygotowawczego powinna im dowalić!!