|
Będziemy grać z Serbią, Norwegią i Danią. Ważny mecz dzisiaj jeszcze Norwegów z Danią. Oby Norwegowie CHOCIAŻ zremisowali, a najlepiej niech wygrają. Wtedy pozostanie promyk nadziei, że Niemcy nas uratują...
Patrząc obiektywnie - gra naszych tragiczna. Najbardziej bolały nasze gry w przewagach, a szczególnie kiedy było nas 6 na 4 i w tym czasie było 1:1, Niemcy jak mieli takie przewagi to zdobywali 2-3 gole nie tracąc żadnego.
Do tego nędznego obrazu, jeszcze bardziej pogarszał go pan sędzia. Kilka fauli w ofensywie wykonanych przez Niemców w ogóle nie gwizdanych, kilka kar absurdalnych.
Dobrze powiedzieli panowie w studiu, że trzeba było grać na tych dwóch niemieckich obrońców co mieli po dwie kary i jedna kara i wyjazd z boiska... No ale przecież lepiej napierdalać spoza drugiej linii prosto w bramkarza albo niecelnie...
S-Z-K-O-D-A!!!
|