|
Zaimponowali mi dziś nasi zawodnicy. Żeby w przegrać wszystkie przewagi...
Najlepszy zawodnik meczu - Jaszka bez dwóch zdań... i ten jego markowy rzut w bramkarza, palce lizać.
mcovalski jeśli dla Ciebie Jaszka to zawodnik klasowy, nadający się do gry w reprze no to szacun! Powiem szczerze, że dobrze grającego Jaszki w reprezentacji narodowej jeszcze nie widziałem.
Wenty również nie rozumiem... Po co zabierać tylu zawodników, skoro i tak gra tylko kilku. Dlaczego praktycznie żadnej szansy nie dostał Jurkiewicz. Chłopak robi karierę w Hiszpanii, a w kadrze w ogóle nie dostał szansy... ehhh szkoda gadać!
|