|
Sytuacja wróciła do normy - druzyna jest bez formy i bez koncepcji gry, gra archaiczną piłkę. Obejrzyjcie sobie mecze Francji - z nimi przegralibyśmy jak Algieria z Polską, albo wyżej.
Kto napisał kiedyś, że Szmal jest świetnym bramkarzem? Nie wystarczy, że piłka kilka razy sie od bramkarza odbije, żeby nosić go na rękach.
Niestety w naszej grupie wszystkie drużyny prezentowały słaby poziom, a najlepsza była wbrew rezultatowi z Niemcami, Macedonia. I to Macedonia ma największe szanse na wysokie miejsce. Niemcy słabi, Polska słaba, żal było to oglądać.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|