Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 22.01.2009, 18:56
To co zrobili w kontratakach (praktycznie sytuacja sam na sam) Jurasik - lob z 40 metrów nad 2-metrowym bramkarzem, a potem Jaszka - podanie do tyłu prosto do Niemca, idealnie pokazuje stan umysłu naszej ekipy. Żal na to patrzeć...
Odpowiedz cytując