Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 22.01.2009, 18:46
Żal to ty jesteś z tymi swoimi komentarzami,wejdź za nich na boisko i zagraj lepiej z mistrzami świata.
Przegramy i świat sie nie wali jezu ludzie...
Odpowiedz cytując