Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 22.01.2009, 18:27
godzilla napisał(a):Wyświetl post
nie macie takiego wrazenia ze z meczu na mecz graja coraz slabiej ?
Graja na takim samym poziomie od kilku lat! Gra opiera sie na indywidualnych akcjach
a nie na grze zespolowej.chyba kazdy zespol rozpracowal juz nasza reprezentacje!


A na bramce caly czas stoi u nas tyczka!
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując