godzilla napisał(a):

|
nie macie takiego wrazenia ze z meczu na mecz graja coraz slabiej ?
|
Graja na takim samym poziomie od kilku lat! Gra opiera sie na indywidualnych akcjach
a nie na grze zespolowej.chyba kazdy zespol rozpracowal juz nasza reprezentacje!
A na bramce caly czas stoi u nas tyczka!