Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 22.01.2009, 17:02
ah ten Łazarow ;] gdyby nie on to... wiadomo ;]
no nic.. jak nie wygramy z Niemcami to jesteśmy w du.. więc mam nadzieje, że wygramy chociażby tą jedną bramką..
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując