Dania - Serbia 37:36
Serbia - Norwegia 27:26
Norwegia - Dania

?
Polska - Macedonia 29:30
Macedonia - Niemcy 23:33
Niemcy - Polska

?
Oby Norwegowie wygrali i my, bo inaczej nie ma szans... ;] ale patrząc na Serbów, to oni chyba też nieźli są... albo cała ta grupa taka cienka, że minimalne zwycięstwa odnoszą

wtedy wszyscy po 2 pkt i walka zaczyna się od nowa, każdy z takimi samymi szansami
Macedonia - Rosja 36:30.. koniec.
Daswidania (czy jakoś tak) Ruskie...
