Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 22.01.2009, 17:02
Dania - Serbia 37:36
Serbia - Norwegia 27:26
Norwegia - Dania ?

Polska - Macedonia 29:30
Macedonia - Niemcy 23:33
Niemcy - Polska ?

Oby Norwegowie wygrali i my, bo inaczej nie ma szans... ;] ale patrząc na Serbów, to oni chyba też nieźli są... albo cała ta grupa taka cienka, że minimalne zwycięstwa odnoszą wtedy wszyscy po 2 pkt i walka zaczyna się od nowa, każdy z takimi samymi szansami

Macedonia - Rosja 36:30.. koniec.

Daswidania (czy jakoś tak) Ruskie...
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 22.01.2009 o godz. 17:05.
Odpowiedz cytując