Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 22.01.2009, 16:59
trzeba wygrać z Niemcami...a potem wszystkie 3 mecze w grupie...wtedy wejdziemy do pólfinału...ale z Danią czy Norwegią bardzo ciężko bedzie wygrać...z Niemcami również...
Odpowiedz cytując