Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Weez3r
Member
Od: 06.2007
Offline
#
103
22.01.2009, 16:51
z gr. D (Dania, Norwegia i Serbia/Brazylia)
Ostatnio edytowane przez Weez3r : 22.01.2009 o godz. 16:55.
Weez3r
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Weez3r
Znajdź inne posty napisane przez Weez3r