Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 22.01.2009, 15:57
Wg livescore widzę, że jest nieciekawie. Ruskie przegrywają 11:13, oby to chociaż zremisowali...
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 22.01.2009 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując