Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3691
Stary 22.01.2009, 15:52
studio napisał(a):Wyświetl post
Wawrzyniak to typowy buc, który myśli, że ja kjest w stolicy to mu wolno wszystko a reszta jest nikim. Dlatego w 100% popieram wypowiedź Brożka
Pogadali sobie, jeden glupiej od drugiego, nie ma sie czym tak podniecac. Wawrzyniak jest po sesjach budowania wiary w siebie u psychologa a Brozka boli, ze nie ma go w reprezentacji ot cala analiza obu wypowiedzi. Trzeba troche dystansu zachowac, bo jak sie bedziemy przejmowac tym co mowia pilkarze, to juz sie chyba lepiej przejmowac tym co mowia politycy.
Odpowiedz cytując