studio napisał(a):

|
Wawrzyniak to typowy buc, który myśli, że ja kjest w stolicy to mu wolno wszystko a reszta jest nikim. Dlatego w 100% popieram wypowiedź Brożka
|
Pogadali sobie, jeden glupiej od drugiego, nie ma sie czym tak podniecac. Wawrzyniak jest po sesjach budowania wiary w siebie u psychologa a Brozka boli, ze nie ma go w reprezentacji ot cala analiza obu wypowiedzi. Trzeba troche dystansu zachowac, bo jak sie bedziemy przejmowac tym co mowia pilkarze, to juz sie chyba lepiej przejmowac tym co mowia politycy.
