Wyświetl pojedynczy post
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 22.01.2009, 13:15
Dzisiaj tak samo ważny jak mecz z Niemcami jest mecz Rosji z Macedonią. Oba mogą nam dać po 2 pkt w następnej fazie. Jeśli wygra Rosja, mamy 2 pkt. Jeśli wygramy i my, mamy razem 4 pkt w drugiej fazie. Wersja pesymistyczna: przegrywa Rosja, i przegrywamy my z Niemcami - w drugiej fazie mamy 0 pkt i możemy praktycznie zapomnieć o półfinale.
Odpowiedz cytując