Wyświetl pojedynczy post
www.rallyonline.prv.pl
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Wadowice 100% Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1133
Stary 22.01.2009, 10:51
Jeju czy ludzie muszę naklejać na każdej szybie tego stadionu te wredne wlepki wrwrwrw okropnie to wyglada... ;/
Odpowiedz cytując