Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
www.rallyonline.prv.pl
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Wadowice 100% Wisła
Offline
#
1133
22.01.2009, 10:51
Jeju czy ludzie muszę naklejać na każdej szybie tego stadionu te wredne wlepki wrwrwrw okropnie to wyglada... ;/
www.rallyonline.prv.pl
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do www.rallyonline.prv.pl
Znajdź inne posty napisane przez www.rallyonline.prv.pl