Prawda jest taka ze Lech sie wzmacnia, ma ciekawych spraingpartnerow i jest w lepszej sytuacji od nas na kazdym froncie. My nabylismy: Gargule od czerwca i brazylijczyka ktorego nikt nie widzial wczesniej , ani on nie widzial polkiej temperaturki . Tracimy do Lecha pkty a oprcz tego od rundy wiosennej bedziemy grac przy jakies smiesznej liczbie publicnzosci na placu budowy. To niby z czego am byc ten sukces, co

? Nie spinajcie sie ludzie na tego leszka bo to smieszne jest. Jest k... i ch.. dla wiekszowsci nas ale to nie znczy ze mamy falszowac rzeczywistosc i mowi c ze LEch ma nietrafione transferz albo ze ma szczescie i dlatego gra lepiej od nas.