A ja zapomniałem, że Manchester City przejęli Araby i mają bardzo dużo kasy

.
Mogę powiedzieć tylko jedno, czuję, że nikt mi nie zagrozi w zdobyciu Mistrza. Póki co jeden jedyny raz nie wygrałem. Z Arsenalem 1-1.
Niby początek sezonu, ale z Chelsea wygrałem 5-2 i myślę, że jest to dobry prognostyk

.