Wyświetl pojedynczy post
CHICK-en
Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 22.01.2009, 00:13
A ja zapomniałem, że Manchester City przejęli Araby i mają bardzo dużo kasy .

Mogę powiedzieć tylko jedno, czuję, że nikt mi nie zagrozi w zdobyciu Mistrza. Póki co jeden jedyny raz nie wygrałem. Z Arsenalem 1-1.
Niby początek sezonu, ale z Chelsea wygrałem 5-2 i myślę, że jest to dobry prognostyk .
Ostatnio edytowane przez CHICK-en : 22.01.2009 o godz. 00:25.
Odpowiedz cytując