Spartak Moskwa. Jak podaje Smuda, Lech będzie grać sparingi tylko z zespołami występujacymi w pucharach:
Cytat:
Czas na sparingi przyjdzie w lutym, na zgrupowaniu w Turcji. 5 lutego Lech zmierzy się tam ze Spartakiem Moskwa, a tydzień później ze Steauą Bukareszt.
- Gramy tylko z zespołami, które występują w pucharach - podkreśla Smuda. 19 i 26 lutego Lech gra z Udinese w 1/16 finału Pucharu UEFA.
|
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,61...pow_Lecha.html