Wyświetl pojedynczy post
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2549
Stary 21.01.2009, 23:35
Kiedyś czytałem,że globalnym ociepleniem zajmowała się taka organizacja jak FBI lub CIA już nie pamiętam. Stwierdzili,ze jest tak duzy problem naszego stulecia iż opublikowali tajny raport dla prezydenta USAi dzieki temu mozemy teraz mowic o tym kryzysie przyrodniczym. Mozemy tylko mowic bo nic wiecej zrobić sie nie da aby zapobiec temu co ma sie stać.