Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 21.01.2009, 23:08
Może mi ktoś powiedzieć, dlaczego na żadnym zdjęciu ze zgrupowania w Hiszpanii nie ma Marcelo ? przeszukałem wszystkie galerie i nie ma go nigdzie, a wszyscy latynosi trzymają się w grupie, więc nietrudno byłoby go uchwycić na zdjęciu.
Odpowiedz cytując