Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 21.01.2009, 22:24
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
W piłce ręcznej żółtą kartkę zawodnik otrzymuje za ciężki faul na przeciwniku. W jednym meczu zawodnik nie powinien zobaczyć więcej niż dwóch żółtych kartoników.
nie do konca. Zolta kartka to upomnienie, za ciezki faul zawodnik z miejsca wylatuje na dwie minuty. Z reguly zolte kartki przyznaje sie na poczatku meczu, zazwyczaj nie wiecej niz 3 na caly zespol. Pozniej leca od razu dwuminutowe kary.

Ogolnie mecz slaby, Tunzeja probowala grac wyzsza obrona, tyle ze strasznie slabo im to wychodzilo. Mimo to i tak w niektorych fragmentach Polacy mieli problemy zeby sie przez nich przebic. Do tego irytujace straty z obu stron (szczegolnie Tunezja + Jurasik). Brawa dla Tluczynskiego.
Ostatnio edytowane przez nowy_piotrek : 21.01.2009 o godz. 22:42.

Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
Odpowiedz cytując