Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 21.01.2009, 21:24
no z teg oco wiem to żółta to tylk oostrzeżenie za faul n a2 min no czyli ostre odepchenicie cz ytam oborna w kole ostra czy jakies inne ostrzejsze zagrania a czasami to od razu sa 2 min za od razu bardzo mocny faul
Odpowiedz cytując