Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline
#
88
21.01.2009, 21:24
no z teg oco wiem to żółta to tylk oostrzeżenie za faul n a2 min no czyli ostre odepchenicie cz ytam oborna w kole ostra czy jakies inne ostrzejsze zagrania a czasami to od razu sa 2 min za od razu bardzo mocny faul
marcinugorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinugorek
Znajdź inne posty napisane przez marcinugorek