Wyświetl pojedynczy post
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 21.01.2009, 21:05
Ja nie wiem o której jest ale kończę szkołę o 15 więc powinienem zdążyć ... zagrali naprawdę dobrze...tak gra w ataku + trochę lepsza w bronie i powinno być dobrze . Z tego co zauważyłem Szkopy też nie mają tak niesamowitego turnieju jak ten poprzedni, wiec trzeba być dobrej myśli

P.S. Jak się patrzy na nazwę to rywal nie powala ale zagrali Tunezyjczycy dość dobrze!




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując