Ja nie wiem o której jest ale kończę szkołę o 15 więc powinienem zdążyć

... zagrali naprawdę dobrze...tak gra w ataku + trochę lepsza w bronie i powinno być dobrze

. Z tego co zauważyłem Szkopy też nie mają tak niesamowitego turnieju jak ten poprzedni, wiec trzeba być dobrej myśli
P.S. Jak się patrzy na nazwę to rywal nie powala ale zagrali Tunezyjczycy dość dobrze!