Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3
Offline
#
83
21.01.2009, 21:05
no jutro od 15 30 trzeba ogladac bo Ruscy musza wygrac albo chociaz zremisowac my wygrywamy i mammy 4 pkt a apotem Dania, Norwegia i jakis wynalazek jak Brazylia serbia albo Egipt
marcinugorek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinugorek
Znajdź inne posty napisane przez marcinugorek