Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
74
21.01.2009, 18:38
Bobic
napisał(a):
No niestety jest na RTL którego nie posiadam
Pozmieniało się coś, dwa lata temu mecze Niemców były na ZDF.
Póki co prowadzą z Macedonią, oby tak do końca.
The Apostasy
Nergal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nergal
Znajdź inne posty napisane przez Nergal