Wyświetl pojedynczy post
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 21.01.2009, 18:38
Bobic napisał(a):Wyświetl post
No niestety jest na RTL którego nie posiadam
Pozmieniało się coś, dwa lata temu mecze Niemców były na ZDF.

Póki co prowadzą z Macedonią, oby tak do końca.
The Apostasy



Odpowiedz cytując