Wyświetl pojedynczy post
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7476
Stary 21.01.2009, 15:05
z krytyka okienka poczekam do jego konca, dla zachowania pozorow. choc w pelni zgadzam sie z tym co napisal nesta.

Podziele sie jednak inna refleksja.
Symptomatyczne jest to, ze jak kiedys ktokolwiek zwiazany z klubem obudzony w srodku nocy w trakcie sezonu odpowiadal bez zajakniecia ze glownym celem jest dla nas awans do LM, ew wyjscie z grupy w PUEFA, tak teraz opowiadaja o koniecznosci i jednoczesnie istniejacej mozliwosci obrony MP, podczas gdy o zaistnieniu w pucharach juz nikt nie wspomina... :/
Odpowiedz cytując