Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
DejmianVII
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZWIERZYNIEC
Offline
#
5101
21.01.2009, 10:30
probowałem zrobić tak jak ty ale następnego pliku już nie chce mi wypakować a jak wpakuje razem je to się zamieniają.
BOGUŚ CUPIAŁ = WIELKA WISŁA
WKS
TSW
ZKS
BKS
DejmianVII
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DejmianVII
Znajdź inne posty napisane przez DejmianVII