bbbnba napisał(a):

[...]bilans peruwiański wychodzi na lekki plus.
|
Henriquez też na plus? A niejaki Fernando Bonjur to w tym bilansie jest tzw. plusem dodatnim czy ujemnym?
bbbnba napisał(a):

|
Przed Stilicem z Bałkanów "zaciągnęliśmy": Tanevskiego, Djurdjevica oraz Injaca. Cała trójka regularnie występuje w pierwszym składzie i to z całkiem niezłymi osiągnięciami. Prócz Stilica doszedł jeszcze Turina, który mimo niedociągnięć jest niezłym rywalem dla Kotorowskiego i na pewno można uznać go za wzmocnienie.
|
Hola, a poznańskie osiągnięcia Kristiana Dobrewa? No i, Drogi Babunia, rozumiem że to wrodzona delikatność nie pozwala Ci wspomnieć na tym forum niejakiego Emiliana D...
