Wyświetl pojedynczy post
Zygmunt.Król
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3666
Stary 21.01.2009, 08:53
bbbnba napisał(a):Wyświetl post

[...]bilans peruwiański wychodzi na lekki plus.
Henriquez też na plus? A niejaki Fernando Bonjur to w tym bilansie jest tzw. plusem dodatnim czy ujemnym?


bbbnba napisał(a):Wyświetl post
Przed Stilicem z Bałkanów "zaciągnęliśmy": Tanevskiego, Djurdjevica oraz Injaca. Cała trójka regularnie występuje w pierwszym składzie i to z całkiem niezłymi osiągnięciami. Prócz Stilica doszedł jeszcze Turina, który mimo niedociągnięć jest niezłym rywalem dla Kotorowskiego i na pewno można uznać go za wzmocnienie.
Hola, a poznańskie osiągnięcia Kristiana Dobrewa? No i, Drogi Babunia, rozumiem że to wrodzona delikatność nie pozwala Ci wspomnieć na tym forum niejakiego Emiliana D...
Odpowiedz cytując