Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
1096
21.01.2009, 00:02
Cóż kazdy bawi sie tak jak lubi.. Jedni lubią po łatwiźnie (tak też można
) ale nie ma to jak własnoręczny resarch po klubach
Jeee
P@vel K@sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P@vel K@sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez P@vel K@sprzyk