Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1096
Stary 21.01.2009, 00:02
Cóż kazdy bawi sie tak jak lubi.. Jedni lubią po łatwiźnie (tak też można ) ale nie ma to jak własnoręczny resarch po klubach Jeee
Odpowiedz cytując