Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
P@vel K@sprzyk
Member
Od: 04.2008
Offline
#
1094
20.01.2009, 23:53
Tobie proponuje Sulime lub Benoit Benvegnu .
Mi także potrzebny bramkarz byle nie Alamo,Navas,Benvegnu ani Sulima.
P@vel K@sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do P@vel K@sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez P@vel K@sprzyk