Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 20.01.2009, 23:39
pumex napisał(a):Wyświetl post
łał
wtedy, gdy zamykano "stare forum" pisali, że dane przepadły a tu proszę!,

http://web.archive.org/web/200207221...kow.com/forum/
byłem zarejestrowany na tamtym forum...pod innym nickiem miałem wtedy 13 lat ale fajnie się czytało wtedy niektóre posty...zwłaszcza Planktona

nie moge sobie przypomnieć mojego nicka...ale na 90% to Kryniek na pewno coś od Krzysiek
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Proud : 21.01.2009 o godz. 07:43.
Odpowiedz cytując