Temat
:
Gdzie się podziała stara gwardia czyli krótki rys emigracji forumowych.
Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline
#
8
20.01.2009, 23:39
pumex
napisał(a):
łał
wtedy, gdy zamykano "stare forum" pisali, że dane przepadły a tu proszę!
,
http://web.archive.org/web/200207221...kow.com/forum/
byłem zarejestrowany na tamtym forum...pod innym nickiem
miałem wtedy 13 lat
ale fajnie się czytało wtedy niektóre posty...zwłaszcza Planktona
nie moge sobie przypomnieć mojego nicka...ale na 90% to Kryniek
na pewno coś od Krzysiek
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Proud : 21.01.2009 o godz. 07:43.
Proud
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Proud
Znajdź inne posty napisane przez Proud