rafalek napisał(a):

|
W instrukcjach pisze zeby wypakować dany plik do folderu którego ja nie posiadam. Czy mogę ten folder stworzyć czy niestety nie mogę sobie polepszyć gierki?
|
z tego co wiem to w Moje Dokumenty musisz miec folder Sports Interactive a w nim Football Manager 2009 i w nim musisz utworzyc folder graphics i tam wrzucic wszystkie logosy kitsy i facepacki
PS. Mario Nh, nie gram sposobem S&L gdyz jest to bezsensu, treningi mam TUG's co do talentow nie szukam w internecie tylko operuje programem FM Genie Scout i inwestuje w scouting, a z taktykami to roznie jak moje nie skutkuja mimo roznego rodzaju modyfikacji to sciagam sprawdzona taktyke i ciupie, a to ze wyniki sa jakie sa to chyba nic zlego, przy dobrze dobranym treningu taksie i zawodnikach druzyna moze wiele zdziałać